سرگرد دکتر وحید عضدی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان داشت: کتاب تمنای شهادت (زندگی نامه شهید مجید امیری) توسط لیلا راهدار تدوین و در سال 1396 توسط دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان انتشار یافت

ایشان افزود: در طول تاريخ بزرگ مرداني به منظور برقراري نظم و امنيت شجاعانه ايستاده‌اند و در دفاعي مقدس از كيان اسلامي و ايراني خويش صدها هزار شهيد و جانباز و آزاده را تقديم داشته­اند. در سايه اين مجاهدات بوده كه امنيت در اين كشور جاري و ساري است. ليكن همواره عواملي سازمان يافته يا به صورت انفرادي به هنجارهاي اجتماعي تن نداده و با اعمال خويش امنيت جامعه ايراني را مورد تهديد قرار داده و مي­دهند. امروز نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در كنار ساير دستگاه­ها و نهادهاي امنيتي سعي كرده با مشاركت مردم امنيت را برقرار نمايد. چه بسيار جوانان عزيزي كه با سربلندي و افتخار، لباس مقدس خدمت سربازي بر تن كرده و در نيروي خدمت­گذار انتظامي توفيق حضور يافته­اند و در راه اين خدمت بزرگ و مقدس به افتخار شهادت نائل آمده­اند تا ما با آرامش سر به بالين بگذاريم و امورات زندگيمان را در كمال امنيت سپري كنيم. در اين راستا فرماندهي انتظامي استان كرمان به منظور تأمين نظم و امنيت در اين استان پهناور شهداي گرانقدري را تقديم اين سرزمين نموده است.

به همين منظور دفتر تحقيقات كاربردي فرماندهي انتظامي استان كرمان از زمان تأسيس خود، يكي از اولويت­هاي علمي و تحقيقي خود را چاپ و انتشار كتب و خاطرات شهداي انتظامي قرار داده است و به لطف خداوند منان موفق شده تاكنون بيش از100 عنوان كتاب زندگينامه شهداي عرصه نظم و امنيت و 5 جلد كتاب در قالب فرهنگ اعلام شهداي انتظامي استان كرمان تدوين نمايد.

بر اين اساس در اين مجموعه تلاش شده در جهت اداي احترام به شهيد والامقام مجید امیری كه در راه خدمت به مردم در عرصه تأمين امنيت جان خويش را تقديم داشته و به خيل پر افتخار شهيدان پيوسته­اند، ياد و خاطر آن­ زنده و جاري نگه داشته شود. كاش قلم را ياراي تكريم از مقام شهداي گرانقدر، از جمله شهداي مظلوم ناجا در استان كرمان مي­بود. كاش كلمات را اين توان مي­بود كه از اين سرداران عرصه دفاع از نظم و امنيت در خور و شايسته نمايد.

علاقه مندان می توانند برای دریافت کتاب به آدرس :

کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان- ابتدای بلوار امام رضا (ع)- دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

شماره تماس: 32111101-034 و 2185927-034

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top