دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، روز سه شنبه07/03/98 با حضور در مجموعه دفترتحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان، به اتفاق سردار رضا بنی اسدی فر ارشدانتظامی استان، از موزه پلیس کرمان بازدید به عمل آورد.  

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در دفترتحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان، به اتفاق ارشدانتظامی استان سردار رضا بنی اسدی فر از موزه پلیس کرمان و سایر قسمت های این دفتر بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که با توضیحات رئیس دفترتحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان همراه بود، دکتر محمدرضا پورابراهیمی و همراهان با تالارهای مختلف این موزه و اسناد به نمایش گذاشته در آن آشنا شدند.

در ادامه این بازدید نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دفتر سرگرددکتر وحیدعضدی حضور یافته و ضمن درج متن ذیل از زحمات رئیس دفترتحقیقات کاربردی انتظامی استان کرمان و همکاران ایشان در جمع آوری و ارائه اسناد مربوط به هویت نیروهای انتظامی تقدیر به عمل آورد: « در ماه مبارک رمضان توفیق دیدار از مجموعه دفترتحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کرمان حاصل گردید. این مجموعه فاخر که بیانگر اسناد مهم تاریخی نظم و امنیت کشور و استان می باشد، نشان از تلاش های تاریخی انجام شده می باشد. خوشبختانه انجام مطالعات و امورتحقیقاتی گسترده که می تواند برای تمامی مراکزعلمی و دانشگاهی نیز مفیدفایدهباشد از اقدامات قابل تحسین می باشد. به امید موفقیت هرچه بیشتر فرنماندهان و سربازان عرصه نظم وامنیت کشور».

گفتنی است در پایان سردار رضا بنی اسدی فر از باشگاه ورزشی دفترتحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان نیز بازدید به عمل آورد.   

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top