سردار رضا بنی اسدی فر پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: به روال هر سال در هفته نیروی انتظامی ارائه ماموریت ها، اقدامات و خدمات در  ۱۸ رسته تخصصی و ماموریت پلیس در حوزه های مختلف برای ایجاد حفظ و امنیت عمومی جامعه انجام می دهد.
وی افزود: نیروی انتظامی به دنبال ارتقاء احساس امنیت عمومی در جامعه با استفاده از تمام ظرفیت های درون سازمانی و همراهی سایر دستگاه های متولی این امر در مجموعه برون سازمان است.

بنی اسدی فر بیان داشت: امنیت نسبی حاکم در کشور و استان بیانگر این مطلب است که خدمتگزاران مردم در مجموعه پلیس به صورت شبانه روزی بدون در نظر گرفتن ایام تعطیل وظایف خودشان را انجام می دهند و در این مباحث نمره قابل قبولی به آن ها تعلق گرفته است.
برگزاری عزاداری های حسینی بدون کوچکترین حاشیه امنیتی در کرمان
وی اظهار کرد: در دهه اول محرم با تلاش همکاران با تاسی از فرهنگ عاشورا کوچکترین حاشیه امنیتی را در استان کرمان نداشتیم.
سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: یکی از فعالیت هایی که در کنار اقدامات پلیسی و امنیتی انجام می شود کار مردم داری و پزشکی است و اعزام پزشکان همراه دارو، امکانات به نقاط محروم و روستاهای دور دست استان کرمان که امکان دسترسی به سایر حوزه های پزشکی را ندارند انجام می شود.
 فرمانده انتظامی استان کرمان در خصوص شعار هفته نیرو انتظامی بیان داشت: شعار این هفته «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» است.
وی با اشاره به شعار و برنامه های اولین روز هفته ناجا افزود: شعار روز جمعه 13 مهرماه، پلیس، حاکمیت ارزش های اسلامی، ولایت مداری و جامعه اسلامی با برگزاری برنامه هایی اعم از دعای ندبه، همایش پیاده روی خانوادگی، همایش موتور سواران قانون مند، حضور کارکنان و سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان در نماز جمعه و نمایش رزمی پلیس همراه با ارائه خدمات مشاوره حقوقی و پزشکی به نمازگزاران است.
سردار بنی اسدی در خصوص برگزاری برنامه های هفته ناجا تصریح کرد: برگزاری مراسم ورزش صبحگاهی، اهداء خون توسط کارکنان پلیس، ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی به عموم مردم، راه اندازی قطار و اتوبوس با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی، همایش رزمی پلیس یگان ویژه، بازدید دانش آموزان از مرکز مانیتوریگ، نشست با ائمه جماعت، افتتاح نمایشگاه مواد مخدر با حضور مسئولان دولتی، برگزاری جلسات اندیشه ورزی، برگزاری هم اندیشی با سمن ها و نهادهای فعال و هم اندیش، برگزاری همایش کوهپیمای برپایی ایستگاه سلامت، همایش دوچرخه سواری ویژه فرزندان کارکنان، مراسم غبار روبی گلزار شهدا و... و. از جمله برنامه های این هفته است.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به برنامه هایی که در طول هفته ناجا به صورت روزانه برگزار می شود افزود: حضور  هئیت رئیسه پلیس استان در دفتر نظارت هماهنگی ۱۹۷، دیدار با خانواده شهدا انتظامی، حضور و سخنرانی کارشناسان در مدارس و مساجد و اجرای طرح مردم یاری پلیس (خدمات پزشکی رایگان) از جمله برنامه های روزانه هفته نیروی انتظامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top