به مناسبت هفته ناجا اولین نمایشگاه دستاوردهای علمی نیروهای مسلح استان کرمان به میزبانی دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان در تاریخ 18/07/1397 برگزار گردید.

در این نمایشگاه، فرماندهی قرارگاه منطقه ای نزاجا و ارشد نظامی آجا در جنوبشرق کشور، فرماندهی سپاه ثارا... استان، فرماندهی آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران فرماندهی انتظامی استان و فرماندهی یگان ویژه استان کرمان، جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را در معرض دید عموم گذاشتند. از این نمایشگاه جناب سرهنگ فرشید جانشین محترم فرماندهی انتظامی استان کرمان و مسئولین علمی و پژوهشی نمایندگان نیروهای مسلح استان کرمان بازدید به عمل آوردند.

همزمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی، نشست علمی نیروهای مسلح استان با اهداف 1- معرفي تحقيقات و مطالعات در ناجا به ويژه کارکرد هاي تحقيقات کاربردي غير صنعتي در جغرافياي استان 2- معرفي برخي از دستاوردهاي عمومي و خاص در استان به ويژه حوزه بندي مطالعات ويژه 3- مسئول سازي و همراه سازی ن م در سطح استان در مسير ايفاي نقش بيشتر در محيط امنيت و نيازهاي علمي آن 4- دريافت ديدگاههاي شرکت کنندگان در راستاي اهداف ذکر شده 5- نقد و بررسي قابليت هاي متصور و اجرايي شده ؛ در روز چهارشنبه تاریخ 1397/07/18 برگزار گردید در این نشست مسئولین علمی و پژوهشی فرماندهی قرارگاه منطقه ای نزاجا و ارشد نظامی آجا در جنوبشرق کشور، فرماندهی سپاه ثارا... استان و فرماندهی آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران فرماندهی انتظامی استان و فرماندهی یگان ویژه استان به ارائه دستاورد های علمی خود پرداختند و در این نشست بر همکاری علمی و پژوهشی و استفاده از ظرفیت های و دستاوردهای علمی و همچنین برگزاری جلسات مشترک و مستمر بین نیروهای مسلح استان تأکید شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top